Środowisko kuchni okazuje się trafnym miejscem na naukę lepszego zarządzania personelem
Co mogę zrobić, by być lepszym menedżerem?

Podczas tego szkolenia (warsztatu) menedżerowie przenoszą się do wyimaginowanej kuchni, aby wśród smaków, zapachów, estetyki kulinarnej oraz nauki o produktach i gotowaniu samodzielnie dojść do pewnych wniosków względem ich stylu i sposobu zarządzania.
 
Dlaczego kuchnia?

Wbrew pozorom to szkolenie nie jest adresowane tylko do szefów kuchni. Przykład zarządzania produktami w kuchni, komponowania dań czy łączenia smaków służy wyłącznie jako metafora dla dobrego zarządzania zespołami. Ta oryginalna perspektywa – jak pokazują moje doświadczenia – sprzyja refleksji o zarządzaniu zasobami ludzkimi i ich praktycznej nauce.

Dlatego jeśli jesteś kierownikiem, team leaderem, szefem, dyrektorem, menedżerem czy kimkolwiek w hierarchii Twojej organizacji zarządzającym zespołem ludzkim, możesz poczuć się adresatem tego autorskiego szkolenia.

Degustacja moich kreacji kulinarnych propozycji to jeden z punktów szkolenia – oczywiście nieobowiązkowy, jeśli nie masz zaufania do psychologa-kucharza. Mogę jednak zapewnić, że dotychczasowi klienci żyją. I mówili, że było smacznie i skutecznie zarazem.

 
Jeśli zechcesz się przekonać, zapraszam do kontaktu. Sprawy organizacyjne ustalam każdorazowo indywidualnie.

 
 
Zapewniam, że każde szkolenie ze mną, bez względu na program i grupę, to:

  • jedno- lub dwudniowe zajęcia o charakterze praktycznym,
  • zasada: ja się uczę od Was, Wy uczycie się ode mnie,
  • skuteczne zaangażowanie uczestników,
  • wystarczająca dawka poczucia humoru, by zapomnieć, że jesteśmy na szkoleniu,
  • wiele pozytywnych emocji i interakcja.

 Wykonanie: Projektowanie stron www Poznan