Jak zabić stres?
Nie zabijając czasu!Wiesz, co rodzi największy stres Twój i Twoich pracowników? Co znacząco przyczynia się do wypalenia zawodowego?

CZAS!

Czas jest najcenniejszą rzeczą, jaką posiadamy. I jest on bardzo ograniczony. Ale pomimo tego niewiele osób potrafi go wykorzystać, więc w pewnym momencie brak czasu zaczyna powodować dyskomfort, stres, depresje… Tak jest w życiu, identycznie jest w pracy: marnujemy czas (życie) na błahostki, rzeczy nieistotne. I nie zauważamy tego.

W wielu organizacjach, z którymi dane mi było współpracować, problem był tak ewidentny, że niewidomy by go zauważył. A nie zauważają go pracownicy, menedżerowie…
 
Panaceum na chroniczny brak czasu

Co można zrobić, skoro czasu nie da się wyprodukować? Nasze postrzeganie czasu ma tutaj ogromne znaczenie. Czy w ogóle zadaję sobie pytanie o moją perspektywę czasu? Właśnie temu poświęcam zajęcia na tym szkoleniu. Pokazuję, jak tę wiedzę o czasie wykorzystać do poprawy organizacji czasu – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
 
Możesz nauczyć się obchodzić z czasem i żyć i pracować lepiej. Albo żyć w stresie, więc wtedy pewnie nie znajdziesz czasu na kontakt ze mną. Niemniej zapraszam.
 
Zapewniam, że każde szkolenie ze mną, bez względu na program i grupę, to:

  • jedno- lub dwudniowe zajęcia o charakterze praktycznym,
  • zasada: ja się uczę od Was, Wy uczycie się ode mnie,
  • skuteczne zaangażowanie uczestników,
  • wystarczająca dawka poczucia humoru, by zapomnieć, że jesteśmy na szkoleniu,
  • wiele pozytywnych emocji i interakcja.

 
 Wykonanie: Projektowanie stron www Poznan