Oswajanie z emocjami, czyli jak uniknąć
bezsensownych emocji w pracy?Dlaczego w organizacjach tyle bezsensownych emocji? Ponieważ bardzo wielu z nas nie bierze za nie odpowiedzialności i udaje, że ich nie zauważa. Kryją się za emocjonalną zasłoną dymną wywołaną przez innych. Niby wszystko w porządku? Wcale nie!
 
Szkolimy emocje

Dobre zarządzanie zasobami ludzkimi i efektywna praca zespołowa (w organizacji) rozbijają się
o dobre emocje – o umiejętność ich kontrolowania i radzenia sobie z nimi. Tylko dzięki nim powstają pozytywne relacje między pracownikami. A to na nich zależy każdemu dojrzałemu menedżerowi.

Na tym bardzo „emocjonalnym” szkoleniu odkryjesz, jak pracuje Twój mózg i w jaki sposób reguluje nasze uczucia, ponieważ to podstawa do prób ujarzmienia emocji wtedy, gdy to one próbują przejąć kontrolę nad nami.

Zapoznasz się z mechanizmami powstawania i rejestrowania własnych emocji oraz emocji otaczających Twoich współpracowników. Nauczysz się i przećwiczysz metody rozładowania negatywnych emocji w zespole.

 
Efekty?

Praktykowanie kontroli emocjonalnej wpływa pozytywnie na relacje między pracownikami oraz na otwartą komunikację w organizacji; zmniejsza stres i poczucie wypalania zawodowego, co zwiększa efektywność i poprawia nastój. Wszystkim. Zwłaszcza gdy uczestnicy zastosują się do „10 przykazań”, które otrzymują na koniec szkolenia.
 

Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcą się mądrze zaprzyjaźnić z emocjami.

 
Zapewniam, że każde szkolenie ze mną, bez względu na program i grupę, to:

  • jedno- lub dwudniowe zajęcia o charakterze praktycznym,
  • zasada: ja się uczę od Was, Wy uczycie się ode mnie,
  • skuteczne zaangażowanie uczestników,
  • wystarczająca dawka poczucia humoru, by zapomnieć, że jesteśmy na szkoleniu,
  • wiele pozytywnych emocji i interakcja.

 Wykonanie: Projektowanie stron www Poznan