Łączę kwalifikacje psychologa i menedżera, dlatego tak dobrze rozumiem wszelkie organizacje: przedsiębiorstwa, instytucje, stowarzyszenia, fundacje i in.Ukończyłem Uniwersytet Stanowy stanu Utah (Utah State Univesrity) w USA na dwóch kierunkach: psychologii oraz zarządzaniu przedsiębiorstwami. Studia magisterskie ukończyłem na tym samym uniwersytecie na wydziale zarządzania zasobami ludzkimi, ze specjalizacją psychologii organizacyjnej.

Przez wiele lat pobytu w Stanach Zjednoczonych byłem członkiem Society for Industrial and Organizational Psychology, stowarzyszenia psychologów organizacyjnych.

Na Academy of Executive Coaching w Londynie otrzymałem certyfikat coacha biznesowego. Przeprowadziłem już wiele indywidualnych i zespołowych sesji coachingowych.

Od UK Mediation przy Open College Network w Birmingham (Wielka Brytania) otrzymałem certyfikat mediatora.

Kilkanaście lat temu rozpocząłem swoją praktykę w Stanach Zjednoczonych i kontynuuje ją w Polsce i innych krajach europejskich. Swoje zajęcia prowadzę po polsku i angielsku, często dla międzynarodowych odbiorców, w różnych miejscach Europy.

Moim hobby jest gotowanie, a właściwie kreowanie nowych smaków i dań. Poświęcam temu bardzo dużo wolnego czasu i zasobów. Próbki moich umiejętności można poznać na jednym ze szkoleń Zarządzanie od kuchni.  
 
Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych dogłębnymi i długotrwałymi zmianami
w ich organizacjach i firmach.

 Wykonanie: Projektowanie stron www Poznan