Masz negatywne nawyki myślowe?
To je zmień! Z pozytywnym nastawieniem dużo łatwiej osiągnąć celLudzi wyprowadzają z równowagi nie samie fakty, lecz sposób, w jaki ludzie je widzą.
Epiktet z Hierpolisu

 
Zmieniając nawyki myślowe pracowników i szefów, zmieniam organizację. Od środka.
 
Co roku wiele firm inwestuje ogromne sumy pieniędzy na szkolenia, które mają na celu rozszerzenie wiedzy, kompetencji czy kwalifikacji poszczególnych pracowników.
 
Efekty?

Najczęściej niewidoczne lub niezadowalające. Oczekiwane zmiany nie następują wcale lub trwają tylko przez krótki czas. I tak, pomimo dobrze zaplanowanej strategii rozwoju pracowników oraz finansowej inwestycji, niewiele się zmienia w działaniu organizacji, a pracownicy odczuwają frustracje, stres i w końcu wypalanie się.
 
Dlaczego?

Ponieważ na szkoleniach oczekuje się jedynie przeprowadzenia zmian technicznych, a nie przekształcenia nawyków myślowych. Ja zmieniam te ostatnie: angażując uczestników, sprawiam, że szkolenie staje się przyjemnością, która z pożytkiem wykorzystują w swoim życiu osobistym
i zawodowym.
 
Co mogę zrobić?

Aby zmienić nasze zachowanie, musimy zmienić sposób naszego myślenia. Dlatego robię wszystko, aby moje szkolenia oraz osiągnięta w ich trakcie wiedza i wyciągnięte wnioski pomogły klientom
w rzetelnym odkrywaniu własnych procesów myślowych. Dzięki tej umiejętności skuteczniej będzie można wprowadzać zmiany oraz określić indywidualne i organizacyjne cele i efektywnie je osiągać.

Terminy, jak zarządzanie czasem, motywacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, zyskują podczas moich szkoleń zupełnie inne znaczenie. Takie, jakie nadaje im psychologia organizacji.

Jeśli interesują Cię długotrwałe zmiany w Twojej firmie, organizacji, to zapraszam do kontaktu.
 

 

 Wykonanie: Projektowanie stron www Poznan